Close

Привітання з ювілеєм 60 років бабусі у прозі

Самі незвичайні привітання з ювілеєм для бабусі знаходяться на нашому порталі Vitannya.com. Незабутні побажання для кожної іменинниці в прекрасних віршах, тільки від наших кращих авторів.

Улюблена наша бабуся! Вітаємо тебе з 60-річним ювілеєм. Бажаємо тобі міцного здоров’я на довгі-довгі роки. Нехай життя продовжує грати яскравими фарбами, діти і онуки тільки радують, а недуги і печалі обходять тебе стороною. Ти для нас найрідніша, турботлива, любляча і улюблена бабуся на світі!

Дорога, улюблена наша бабуленька, з ювілеєм тебе! Твої скроні вже посеребрила сивина, зморшки видно в куточках твоїх очей, але все одно ти прекрасна й витончена, добра і благородна, мудра і турботлива. Нехай твоє дорогоцінне здоров’я буде міцним, як алмаз, дні променисті і безтурботні. Ми обіцяємо берегти тебе і плекати, забезпечити тобі тиху і щасливу старість. Ми любимо тебе, рідна!

Кохана моя, бабуся! Не вистачить слів, щоб висловити всі слова вдячності і подяки за наше радісне дитинство! У цей прекрасний день твого народження бажаю в першу чергу здоров’я, і тільки потім вже благополуччя, радощів і задоволень в житті! Хочу, щоб ці роки стали одними з найбільш приємних для тебе! З Днем Народження!

Бабуля, в будь-яку пору року ти зігріваєш моє серце ласкою, ніжністю і любов’ю. Не знаю таких слів, якими б висловити те відчуття щастя, надійності та піклування, яке у мене з самого дитинства. Ти дорога для мене! Мені можна просто сказати, що ти – дуже близький, коханий, дорогий людина для мене. Від усієї душі, я вітаю тебе з Днем Народження і бажаю тобі гарного настрою, міцного здоров’я, тепла і затишку в домі і будь завжди такою життєрадісною. Ти найулюбленіша для мене, моя бабуся!

З ювілеєм, бабуся, з бравим 60-річчям. Бажаю тобі, люба моя, цвісти кольором щастя і пахнути ароматом любові. Нехай ніщо не тривожить твоє серце, нехай кожен день дарує відраду душі. Бабуся, бажаю, не перевищуючи швидкості 60 км на годину також весело, сміливо і бадьоро продовжувати свій життєвий шлях і дарувати нам усім свою турботу, теплу усмішку, важлива порада. Будь здорова, бабуля, і просто чудова.

Привітання з ювілеєм 60 років бабусі у прозі

Сьогодні в нашій сім’ї дуже важливе свято – День народження моєї улюбленої бабусі. Бабуля, я хочу від щирого серця привітати тебе з Днем народження! Я бажаю тобі міцного здоров’я, щастя, довгих років життя і виконання всіх бажань. Я знаю, що одна з твоїх найзаповітніших бажань, щоб вся сім’я як можна частіше збиралася разом, тому що зазвичай ми бачимося тільки на свята. Зі свого боку обіцяю, що буду набагато частіше приходити до тебе додому і проводити більше часу. Ми, твої діти і онуки, дуже хочемо, щоб ти була щаслива і ніколи не сумувала. Навіть якщо ми фізично не знаходимося поруч один з одним, то все одно морально і душевно ми разом. З Днем народження, люба бабуся! Будь самою щасливою!