Close

Привітання з ювілеєм-55 років бабусі у прозі

Приємні слова вітання з ювілеєм для бабусі – незабутній подарунок від наших авторів для ваших іменинниць. Портал Vitannya.com – зібрав тільки найкращі привітання.

55 – гарний вік, оксамитовий сезон життя. Недарма це дві п’ятірки поспіль – напевно, хтось там, нагорі, поставив таку високу оцінку за чудово прожиті роки. Всі головні труднощі й перипетії життя вже позаду, акценти розставлені пріоритети визначені, оцінки виставлені дві п’ятірки! Це прекрасний вік, у ньому мудрість, краса і сила, а попереду – тільки найкраще. 55 – ще не вік, це пік життя, вершина, з якої, як на долоні, видно все прожите, пережите, і те прекрасне, до чого слід прагнути. Так бажаємо здоров’я на довгі роки, щоб здійснилося все бажане і задумане!

День народження – свято, яке повністю просякнутий дитинством і дитячими роками. Та й заперечувати не варто, але тоді ті часи були для нас найкращими і плідними. Тоді нам не треба було ні про що хвилюватися і ні про що переживати. Тоді хвилювалися за нас наші батьки. І настільки мені відомо, бабуся, це свято також був твоїм улюбленим з самого дитинства. Ти завжди намагалася його наблизити. Але, коли це зовсім не виходило, ти так сильно огорчалось. І зараз, коли тобі виповнилося 55 років, ти зовсім не змінилася. Ось чому ми постаралися для тебе зробити кращою вечірку і багато подарунків. Сподіваюся на те, що тобі буде приємні всі наші зусилля. І наостанок я скажу тобі кілька теплих слів, які в будь-якому випадку будуть продовжувати гріти тобі душу, і змушувати радіти всьому, що б не сталося.

Бабуся, люба моя, я вітаю тебе з 55-річчям. І нехай ці дві п’ятірки завжди підтримують впевненість твого характеру і доброту твоєї душі. Бабуся, я бажаю тобі здоров’я і благополуччя, краси і радості, веселих свят і приємних зустрічей, яскравих фарб щастя і постійній гармонії у всьому.

Сьогодні найкращий день у році – день твого народження. Я хочу привітати тебе з цим чудовим святом, і побажати тобі всього самого-самого ясного, світлого, найкращого. Бажаю, щоб у твоєму житті ніколи не було неприємностей і бід, щоб ти завжди була самою щасливою і коханою жінкою на землі. Завжди залишайся собою, адже ти як промінчик сонця, зігріваєш всіх своїм теплом.

Ти як завжди красива і чарівна, свіжа, бадьора, активна – це чесно! Всіх заряжаешь позитивом, даруєш любов, турботу, чистий сміх. Ти найкраща у світі бабуся для нас всіх. Тобі не страшні ні дощі, ні хвороби. З усіма сусідами завжди ти довподоби. Ми цінуємо тебе, і потрібно сказати, що будемо тебе навік поважати. У день народження бажаємо багато довгих років і прекрасне життя без горя і бід. Квітни червоною трояндою і пахни вином, а ми знову повернемося в твій дім.

ППоздравления з ювілеєм-55 років бабусі у прозі