Close

Привітання з ювілеєм 50 років керівнику у прозі

Найяскравіші привітання з ювілеєм для керівника лише у нас на порталі Vitannya.com. Побажання від наших авторів – це кращий вибір для привітання.

Чудовий начальник, з днем народження Вас. А 50 років — це дата повної визначеності і великих можливостей, а 50 років — це всього лише менша половина щасливого шляху. Бажаю, щоб Ваш авторитет ніколи не ослаб, щоб Ваша завзятість і наполегливість завжди призводили до потрібних цілей і результатів, щоб Ваше щастя завжди було поруч, щоб попереду завжди горів вогонь удачі і надії.

Ми дуже поважаємо вас і вашу роботу. Ви— найкращий начальник, якого тільки може побажати працівник… і це не слова підлабузника, а чиста правда. Нехай же ваш ювілей буде настільки щасливим, наскільки можливо і нехай усі ваші побажання збудуться.

Прийміть самі теплі і щирі вітання від усіх своїх колег. Ви просто заслуговуєте поваги і самих теплих побажань. Сьогодні чудовий ювілей, вам виповнилося рівно 50. Ми завжди будемо вас зігрівати громадської любов’ю! Не просто бути начальником на цій важкій і відповідальній роботі. Але ви чоловік хоч куди, сильний, витриманий і серйозний. І саме завдяки вам ми працюємо дуже організовано, продуктивно і головне дружно! Стабільно ми прагнемо до результатів, і безперервно ми прагнемо вгору. Бажаємо, щоб завжди ваша робота була гордістю і честь. Без ваших правильних рішень, оригінальних ідей і блискучих продуманих планів нам нікуди не подітися, і ви нам дуже потрібні, як наш лідер і приклад для наслідування. Ви просто професіонал своєї справи, бажаємо, щоб це виробництво без перебоїв ще багато років працювало.

Начальник!

Поважаємо за життєрадісність і оптимізм, любимо за добру вдачу і щедрість душі! Вітаємо з найкращим святом у житті, з ювілеєм 50 років! Бажаємо здоров’я і всього самого чудового!

Сьогодні всі вітання і компліменти нашому дорогому начальнику. Весь колектив бажає Вам всього самого найкращого. Нехай 50-річний ювілей подарує вам успіх і чудовий настрій. Нехай всі плани і сподівання втілюються в життя день за днем. Бажаємо Вам всіх життєвих благ, оптимізму, багато радісного в житті кожен день і кожну годину. Нехай у сімейному колі, і на роботі – всюди Вас зустрічає тепло і затишок. Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба над головою і всього – всього

Привітання з ювілеєм 50 років керівнику у прозі

У нашого улюбленого начальника сьогодні Ювілей, у зв’язку з чим ми хочемо його привітати. Спасибі вам за те, що ви довірили нам місце у вашій організації, яка вже давно для нас для всіх стала рідною. Ми не уявляємо, як би працювали під керівництвом іншої людини, бо ви для нас – кращий начальник. Ви вмієте дружити зі своїми працівниками, і це можуть підтвердити всі співробітники. Спасибі вам за все те, що робите для нас, за всі знання, які ви нам передали. У вас величезний досвід роботи, а тепер ви хочете передати цей досвід і нам. Ми вітаємо вас із Днем народження та бажаємо ще стільки ж років життя, які будуть наповнені приємними миттєвостями і радісними подіями. А ми все зробимо для того, щоб ви пишалися нами.