Close

Смс привітання чоловіку з днем народження

Зворушливі поздоровлення в прозі з днем народження для чоловіка тільки на нашому сайті. Сучасна проза від наших авторів – це кращий спосіб привітати улюбленого іменинника.

До твого серця, чоловік, я не йшла манівцями, а мчала напролом. Ти мій на все життя! Відважний, як сокіл, відданий, як вовк, іноді бурчав, як ведмідь ричить, як тигр, буркітливий, як кіт і завжди такий улюблений і рідний.

Моя віра у вічне кохання не похитнулася ні разу за все подружнє життя, тому що ти схожий на скелю: такий же надійний, прекрасний і неприступний для чужих жінок. За це я і люблю тебе.

Як підібрати слова, щоб розповісти про мої почуття до тебе, дорогоцінний чоловік, іноді вони, як сонце, теплі і радісні, іноді, як дощик, тихі і спокійні, іноді, як вітер, ураганні, але завжди вони палкі, як вогонь, адже я люблю тебе!

Прийми привітання в честь дня свого народження! Бажаю не втрачати своєї віри, бути завжди таким яскравим і сміливим. Будь здоров, будь щасливий, хай тебе обминають негоди!

Прийми в свій день народження, мої теплі, щирі слова! Я бажаю тобі бути щасливим, бажаю завжди бути здоровим! Я бажаю тобі посміхатися, щоб ти ніколи не сумував. Я бажаю прожити все життя в щасті, так, як ти цього заслужив!

Смс поздоровлення чоловіку з днем народження

Як завжди Ви підтягнуті і елегантні, але сьогодні я помітила особливий блиск у Ваших очах і згадала про Ваш день народження. З днем народження, містер елегантність.

Старий, скільки ми не бачилися? Я анітрохи не сумніваюся, що ти як і раніше той самий заводила і генератор, що був і раніше. Не витрачай даремно енергію, бережи «мотор». З днем народження тебе!

У день Вашого народження Вас вітаю з цією датою. Хороший привід ще раз висловити Вам мою повагу. Нехай і надалі Ваше слово не розходиться з ділом, в чому я особисто ніколи і не сумнівався.

Кажуть, що чоловіки не особливо люблять сентиментальні слова, але хіба я можу утримати те, що переповнює моє серце в День народження мого коханого! До того ж, я добре знаю, і знаю, як він досить, трохи зніяковіло посміхається, коли я в черговий раз кажу, що люблю його. Люблю, тисячу разів люблю і бажаю щастя, ми ділимо його навпіл і будемо ще щасливішим!

Ти статус чоловіка придбав, і в день твого народження бажаю тобі змінити його на більш важливий статус – ТАТО. Обіцяю допомогу в цій справі. Твоя дружина.

Дякую, що дав мені сили і натхнення на кожен день. Давай перетворимо твій чарівний день відмінне пригода! Наш шлюб – це прекрасний сон для мене, це дивне почуття, бути дружиною такого дивного людини. Я так люблю тебе, коханий, з днем народження!