Close

Душевні привітання чоловіку з днем народження своїми словами

Найбільш зворушливі і душевні своїми словами привітання з днем народження для чоловіка у нас на сайті Vitannya.com. Гарні вірші і проза від наших авторів не залишить байдужим жодного чоловіка.

Хочу тільки від серця привітати в цей день такого, за кого зараз зійшло сонце і заспівали птахи. Того, хто дорогий усім нам. Того, хто заповнює наші життя значенням і приносить в них закоханість, задоволеність і віру. Вітаємо з днем народження нашого шанованого чоловіка!

Вітаю з Днем народження! І бажаю тобі підкоряти не тільки кар’єрні ступені і неприступні жіночі серця, а всі життєві вершини на шляху до справжнього щастя!

Рідний, недарма доля звела нас разом і підштовхнула до створення сім’ї! Тепер ми щасливі і в цьому твоя велика заслуга! Ти – опора, стабільність, успішність нашого сімейства. Я хочу, щоб у твоїй душі була злагода, у серці – любов, в теле – сили і здоров’я, а в кар’єрі – дохід і повагу!

Я не знаю кращого чоловіка, ніж ти, мій дорогий чоловік! У твій день народження мені хочеться співати від радості, літати від щастя і вірити в те, що наша казка не закінчиться ніколи! Бажаю тобі всіх благ, які тільки може побажати любляча і вірна дружина!

Рідний мій, вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі добра, благополуччя, успіху, здоров’я, вірних друзів. Ти сильний, розумний, красивий, ласкавий, — найкращий у світі. Я так щаслива, що в моєму житті є ти. Нехай у тебе все виходить, всі твої мрії збуваються. Я люблю тебе!

Щиросердечні вітання чоловіку з днем народження

Вітаю з днем народження мого чудового, мого коханого чоловіка. Бажаю тобі, милий, щоб у кожному твоєму вчинку проявлялися відвага і мужність, щоб у кожній справі чекали тебе успіх і удача, щоб кожен день тебе чекало щастя і везіння. А ще – щоб наша любов ніколи не втратила сили і щирих почуттів, щоб я завжди була улюбленою і бажаною для тебе.

Коханий, ми так довго разом, що здається, ніби знаємо один одного все життя. Сьогодні день твого народження, до якого я так довго готувалася, бо дуже хочу, щоб це свято стало незабутнім для тебе. Я вірю, що у нас буде все так, як ми хочемо, тому що ми обидва прикладаємо всі зусилля для того, щоб у нас все вийшло. Я люблю тебе!

Дорогий мій! У тебе сьогодні день народження! Я вітаю тебе, міцно-міцно цілую і бажаю тобі бути успішним, здоровим, бадьорим і впевненим у своїх силах і справах, щоб ніякі сумніви не мучили тебе, удача супроводжувала в усіх починаннях, а всі неприємності обходили твій дім стороною. Я хочу, щоб кожен день для тебе був наповнений радістю перемог, звершень, гордістю за наших дітей, теплотою наших відносин! Я горда тим, що поряд зі мною є ти