Close

Побажання в дорогу в прозі, своїми словами, українською мовою

Підібрали оригінальні побажання в дорогу в прозі, своїми словами, українською мовою для посмішки, доброго настрою. Збірник найцікавіших побажань в дорогу

Збірник найцікавіших побажань в дорогу

Нехай всі попутні події будуть тільки приємними!

Бажаю щасливої дороги, а також доброї дороги, прекрасного самопочуття, відмінного настрою, прекрасної погоди, веселих супутників, цікавих подій в дорозі. Нехай поїздка вдасться на славу, хай душа твоя буде абсолютно всім задоволена!

Моя подружка! Ось ти і летиш. Хочу тобі побажати тобі спокійного і рівного польоту. Нехай літак летить як птах у хмарах – безтурботно й легко. Поменше тобі стресу та переживань. Думай лише про хороше, і воно обов’язково прийде. Нехай цей політ принесе лише приємні спогади!

Бажаю щасливої дороги і доброї дороги. Нехай поїздка буде веселою, вдалою, комфортною і успішною. Бажаю без напруження і втоми, з бравими силами і абсолютною впевненістю дістатись до місця призначення у зазначений час і в призначений день.

Безпроблемної їзди!

Бажаю щасливої дороги. Нехай дорога буде легкою і цікавою, незабутньою та безтурботним. Гарного настрою, відмінних попутників, веселих історій і чарівних бесід. Насолоджуйся подорожжю і вбирай у себе позитивні емоції!

Нехай дорога принесе лише насолода.

Безаварійного тобі шляху.

В добрий шлях!

Нехай твій шлях буде щасливим і вдалим! Нехай дорога буде повна яскравих відкриттів і яскравих моментів! Знай, всі твої мрії обов’язково збудуться, головне — ніколи не зупиняйся і рухайся тільки вперед!

Нехай ніщо не засмутить тебе в дорозі.

Нехай в дорозі все йде як треба!

Нехай в дорозі в тебе не станеться непередбачених ситуацій, які завадять дістатися до точки прибуття вчасно!

Удачі, і – в добру путь!

Чарівної поїздки.

Нехай дорожній патруль буде добрим!

Нехай буде багато приводів дивитися вдалину з оптимізмом!

Успішної подорожі та щасливого повернення!

Нехай твоя дорога буде завжди – головною!

Не втомлюйся за кермом!

Нехай благополучний результат твоєї поїздки не залежить від випадковостей.

Благополучно тобі дістатися до пункту призначення!

Нехай всяка дорога завжди приводить тебе додому!

Нехай будь-який форс-мажор омине тебе.

Нехай движок молотить рівне.

Від усієї душі бажаю щасливої дороги і благополучній дороги. Нехай ніщо не завадить насолоджуватися цією поїздкою, нехай ніхто не зможе перешкодити твоїм веселим пригодам і щасливим сподіванням. Нехай ангел тебе оберігає, хай це подорож подарує лише позитивні емоції і масу задоволень.