Close

Щиросердечні вітання з днем народження у прозі

Зворушливі до сліз привітання з днем народження на порталі Vitannya.com. Обери свої душевні побажання для іменинника у прозі серед безлічі оригінальних привітань.

Щирі привітання з днем народження своїми словами

Зворушливі побажання з Днем Народження: загальні, душевні, оригінальні, мудрі

У день народження прийнято бажати того, про що мріють всі люди на планеті. Кожен хоче бути здоровим і я від усього серця бажаю тобі міцного здоров’я на довгі роки. Всі хочуть бути коханими і я тобі бажаю від усієї душі величезного кохання. Я хочу завжди бачити тебе радісним, зігрітим  любов’ю з щасливим блиском в очах. Звичайно, щоб щастя було повним, треба займатися улюбленою справою, відчувати себе потрібним і успішним. Я бажаю тобі, щоб твоя робота завжди приносила тобі не тільки гідні доходи, але і задоволення. Щасти тобі щодня, щохвилини і нехай усі твої мрії воплотяться.

Немає нічого приємнішого, ніж бачити успішних щасливих людей. Так що вибач мені егоїзм і зроби мені приємне – будь щасливим, коханим, успішним, здоровим, веселим, молодим душею і тілом. Я хочу тебе бачити таким завжди: і у свята, і в будні! З днем народження! Обняла!

Вітаю з днем народження і бажаю завжди залишатися самим собою. Нехай твої душевні пориви завжди знаходять відгук у серцях близьких тобі людей, живи з почуттям любові до навколишнього світу. Нехай улюблена справа дарує тобі моральне задоволення і фінансову незалежність. Став нові цілі і ніколи не переставай мріяти. Адже рано чи пізно мрії обов’язково збуваються. Бережи своє здоров’я, щоб сила та міць у тілі дозволяли насолоджуватися радощами життя в повному обсязі .

З Днем народження! У цей день багато років тому народилася нова світла і прекрасна душа. Вітаю вас, що ви не втратили цей світ і чистоту, цю щирість і величезну любов до світу. Залишайтеся таким світлим і справжнім завжди і я впевнена, що всі, навіть найзаповітніші мрії у такої щирої людини обов’язково здійсняться!

Вітаю з днем народження! Нехай самі близькі тобі люди посміхаються як можна частіше, а з їхніх поглядів ніколи не зникає теплота і любов. Хай твої рідні і близькі живуть як можна довше, твій коханий любить тебе як можна сильніше, а діти — нехай просто посміхаються, тому що від їх посмішок на душі стає радісніше і світліше. Також хочу побажати тобі справжніх друзів, які підтримають  і порадіють за тебе в щасливі моменти життя.

Нехай в твій день народження сонечко світить яскравіше і дарує тобі ще більше світла і тепла! Нехай твоє серце завжди вміщує в себе безмежну любов до світу і величезне щастя! Посміхайся, даруй всім тільки добро і отримуй його назад помножене! Нехай усі твої самі добрі мрії здійсняться!

Щирі привітання з днем народження у прозі

Щиросердечні вітання з днем народження у прозі для іменинників