Close

Красиві привітання внучці з днем народження у прозі

Самі красиві привітання з днем народження для внучки тільки у нас на порталі. Щирі побажання – це кращий спосіб привітати вашу рідну іменинницю.

Онучка, наше сонечко, вітаємо тебе з цим сонячним і радісним днем! В цей день ангел сповістив про появу самої доброї, ніжною, красивою, розумненької дівчинки — нашої внучки. Ми бажаємо тобі залишатися такою ж, частіше осяювати наш дім своєю посмішкою. Будь здоровенька, і нехай всі найпотаємніші мрії збудуться. Ми тебе любимо!

Красива і модна, майстриня на всі руки! Рости, онучка, доброю, з невгамовним і гарячим серцем, легкою й трепетною душею. Нехай твоя половинка відшукає тебе. Зі світлим і чудовим днем народження, нашу квіточку!

Мила онучка, вітаю тебе з днем народження. Хочу побажати яскравого і казкового світу для твоєї душі й невгасимого щастя для твого серця. Дорога моя дівчинка, нехай твої перемоги радують всіх нас, нехай в кожному дні чекає тебе успіх і магія радості.

Мила онучка! Коли я була юна, як ти, і мені так само здавалося, що весь світ відкритий і тільки й чекає, коли я прийду, щоб змінити його на краще і взяти своє щастя! І знаєш — так воно і є! Потрібно лише цінувати кожну мить, тримати у своєму серці невгасиму любов до тих, хто доріг, і пам’ятати про те, що життя надто швидкоплинне, аби дозволяти собі сумувати через дрібниці! У твій День народження, люба моя внучка, я бажаю тобі сонячного щастя! Нехай удача посміхається тобі, а добрий ангел направляє твої вчинки!

Моя рідна онука, з чудовим днем народження вітає тебе бабуся! Бажаю тобі бути завжди такою ж красивою, розумною, вихованою, освіченою, талановитою, працелюбною. Нехай жіноче щастя неодмінно прийде у твоє життя. Бажаю тобі любити й бути по-справжньому улюбленою.

Улюбленій внучці в День народження я насамперед побажаю простого жіночого щастя, яке перетворює кожну дівчину в королеву, яка допомагає з роками не старіти, але лише гарнішати, і завжди зберігати в серці весняний настрій! З Днем народження, красуня моя! Ти зовсім виросла, і тепер повинна жити довго і щасливо!

З днем народження, люба, мила онучка! Нехай твоє особисте щастя, як гарний, цікавий конструктор, що складається з маленьких деталей яскравої радості, міцної підтримки, вірної дружби, турботливої любові, немов чарівний будинок, в якому завжди живе казка!

Дорогоцінна моя онучка, ти – моє ясне сонечко і відрада в старості. Сьогодні, у твій День народження, я хочу побажати тобі: завжди залишайся такою ж прекрасною, веселою і допитливою! Багатство твоєї душі – незрівнянно ні з чим. Нехай його з гідністю оцінить твій чоловік! Всіх благ тобі!