Close

Красиві привітання Тимуру своїми словами з днем народження

Ласкаві та чудові привітання Тимуру з днем народження. Вибери для іменинника життєрадісне і зворушливе привітання з днем народження. Заходь на портал Vitannya.com.

Тимур! Пам’ятай, що духовне народження, який ти отримав у день свого ім’янаречення, важливіше і значніше тілесного. День твого імені — це день твого ангела, іменини, які ти сьогодні відзначаєш. Ми вітаємо тебе з ними від душі бажаємо тобі усіляких благ, як духовних, так і земних. Нехай твій гаманець буде повний, а душа залишається чиста. Це і буде запорукою щастя і успіху. Зі святом!

Найкращі привітання та побажання, тільки для тебе!

Бажаю самому прекрасному чоловікові, всього самого найкращого, що можна тільки побажати. Бути завжди енергійним і бадьорим. Щоб доля благоволила тобі, і ти завжди досягав задуманого. Нових тобі ідей, втілених в реальність і рішення всіх проблем без напруження. З днем народження, Тимур! Сьогодні твій день.

Будь сміливим, гордим, сильним, розумним і красивим, завжди впевнено йди прямо до поставленої мети і добивайся перемог. Вітаю, Тимур, і від душі бажаю здоров’я, любові, удачі і міцного чоловічого щастя в житті.

Наш Тимур! Сьогодні свято у тебе — день твого ім’янаречення. Я поспішаю привітати тебе в цей прекрасний день. Не сумуй і не журися. Забудь негаразди і гіркоти. Нехай на другий план підуть турботи дня минулого і майбутнього. Сьогодні твій день. Предайся мріям і поступися своїм бажанням. Будь щасливий у цей день Тимур, будь щасливий!

Сьогодні піднімуть келихи в твою честь і вип’ють за твоє здоров’я, Тимур. Приєднуюсь до привітань і бажаю, нехай все чудове трапляється, а погане обходить тебе стороною. І хочу щоб ти млів від щастя, радів успіху і сходив з розуму від великої любові. Бажаю перемог і не нудного життя. Бережи найцінніше, що в тебе є, в цьому житті і ти ніколи не будеш самотнім. Всього самого, самого тобі найкращого!

Красиві привітання Тимуру з днем народження

Чудової людини Тимура, вірного сім’янина, люблячого чоловіка, турботливого батька, прекрасного товариша, талановитого і працьовитого працівника хочу привітати з народженням у цей світ. В цей дивовижний свято я хочу побажати тобі великої любові, сонячних хвилин і прекрасної долі.

У Тимура сьогодні день ангела, день великий його ім’янаречення. Цей день — не проста випадковість, а послана Богом блага звістка. Тимур, ти отримав своє ім’я на славу, на добро та віру. Ти живеш з цим вже не один десяток років і радуєш своїх близьких мудрістю і миролюбністю. Вітаємо тебе від щирого серця з твоїм святом. Будь щасливий, наш доблесний лицар без страху і докору!

Найпрекрасніше, що може з тобою статися, це твоя поява на світ. Нехай в твій дім залетить птах щастя і навіки оселиться. Нехай тебе окриляє любов твоєї вірної супутниці життя. Сталевого здоров’я і міцних нервів і звичайно ж супутньої удачі! Бажаю знайти талісман удачі, який буде приносити тобі тільки удачу.