Close

Красиві привітання з днем народження сину

Самі красиві привітання з днем народження для сина тільки у нас на порталі Vitannya.com – Побажання від наших авторів, це кращий спосіб привітати улюбленого сина.

Коли народжується чоловік, основне завдання його відразу  бути штурманом для своєї родини, приймати рішення і нести відповідальність за близьких. Хочеш, щоб тебе поважали, значить, потрібно відповідати чоловічий місії на землі. Бог дав нам багато прав і можливостей, але і відповідати за все доведеться. Так нехай у тебе більше відповідальності зараз, і тобі не доведеться за це розплачуватися.

Привітання сину з днем народження у прозі

Привітання для сина з днем народження до сліз

День народження – це той самий день, який з’єднує матір і сина назавжди. Він ніколи не забудеться цей день, тому що це свято, про яке  завжди нагадають паспорт та близькі люди, а мати ніколи не забуде цей день, коли в муках вона знайшла щастя материнства. Цей день – завжди свято двох. З днем народження нас, синку!

Дорогий сину! Коли я дивлюся на тебе, то відчуваю себе мільйонером, як ніби я виграв у житті  скарб. Рік за роком я відповідав на твої питання і сам ставав розумнішим, я просив допомоги у друзів і вони ніколи не відмовляли, я дзвонив своїм батькам, і вони мене навчали. Ось так і вийшов мій скарб – ти. Я бажаю тобі, щоб і ти багато років потому також говорив про своїх дітей і відчував себе найбагатшою людиною у світі.

Коханий мій синку, я поспішаю тебе привітати з самим важливим і чудовим святом – Днем Народження! Нехай незважаючи ні на що, тебе завжди оточують лише вірні друзі, а доля береже від туги і смутку! Нехай у тебе буде все добре в житті і щоб ти прийшов до тієї мети, до якої йдеш!

Юний помічник, на радість рідним ти ростеш. Сьогодні ти – центр вселенського уваги. Ти – іменинник! Синочок, вибирай собі друзів вірних і надійних. Нехай життя розкриє твої таланти. Іди по світу з щирою посмішкою.