Close

Красиві привітання Поліні своїми словами з днем народження

Щирі і теплі вітання Поліні з днем народження Vitannya.com. Зроби приємний сюрприз дорогій іменинниці і привітай своїми словами з допомогою наших оригінальних привітань з днем народження.

В душі завжди дитина. Безкорислива і чуйна, може пробачити зраду. Між кар’єрою та материнством робить вибір на користь другого. Саме такими якостями наділена наша мила і славна Поліночка. В її день ангела хочеться від усієї душі привітати і побажати їй всього самого прекрасного. Бути завжди веселою, зберігати красу і дарувати людям радість.

Побажаю тобі сміху, Побажаю тобі світу, Віра, щастя і успіху, У столиці отримати квартиру, Моя Полінка, в день народження Побажаю тобі пуд везіння!

Дорога наша Поліночка! Бажаємо тобі завжди бути в центрі уваги, в оточення добрих людей і вірних друзів. Бажаємо завжди залишатися на висоті, завдяки своїй комунікабельності, вміння підтримати будь-яку розмову і твою прекрасну посмішку. Завжди будь такою ж доброю, вміє співпереживати і щиро підтримати в будь-якій ситуації. Нехай щастя стане твоєю вірною подругою. З днем народження!

Які слова підходять для опису тебе, наша улюблена Поля? Мудра, граціозна, чудова, добра, нескінченно красива і чарівна. Але, а якщо коротко, то це наша дорога іменинниця, яку сьогодні оточують дорогі і близькі люди. Нехай твоє життя буде порівнянна тільки з доброї і прекрасної казкою, де всі невдачі розчиняються від чаклунських чар. Бажаємо, щоб за кожним поворотом тебе чекали нові яскраві враження, збагачують твій внутрішній світ.

В цей особливий день, коли ти народилася на світі, бажаю тобі гармонії і любові. Нехай щире і справжнє жіноче щастя сповнить твою душу, Поліна. А серце завжди буде впевненим у майбутньому і не відає сумнівів. Бажаю тобі виблискувати посмішкою, бути милою, сильної, сміливої і коханою.

Красиві привітання Поліні з днем народження

Мила Поліна! Хай Ангел береже тебе і завжди буде поруч, нехай супроводжують життєвий шлях вірні друзі, хай серце завжди буде заповнено любов’ю і радістю! Так само хочеться побажати здоров’я, душевного тепла, успіхів тобі і твоїй родині, завжди гарного настрою! З іменинами, рідна і мила Поліночка! Будь щаслива!

Поліночка, радість моя, промінь щастя і неземної краси, вітаю тебе з днем народження. Нехай для Полі все буде дозволено, нехай за твоєю спиною не буде пліток, нехай перед тобою завжди тягнуться простори щастя, нехай поруч будуть близькі друзі, хай над тобою горить зірка удачі.

Наша Полінка граціозна і легка, немов метелик, що пурхає від квітки до квітки. Ніжна й тендітна, немов ледве розпустилася бутон тюльпана. Весела і життєрадісна, немов струмочок, що пробивається крізь землю. Але одночасно з цим вона – сильна і стійка, непрошибаемая ніякими вітрами і шквалами, впевнено йде вперед і не озирається слідом минулого! Вона – справжня жінка! І нам дуже приємно привітати таку жінку з Днем її Народження!