Close

Красиві привітання Денису своїми словами з днем народження

Незвичайні, красиві і запамятовуються привітання Денису з днем народження своїми словами. Ми допоможемо Вам підібрати потрібні слова. Заходь на сайт Vitannya.com і блисни на святі красномовством.

Вітаю з днем народження! Денис, хай в житті тебе везе — в кар’єрі, і в коханні! Бажаю, щоб вдавалася будь-яка задумка і всі плани успішно реалізовувалися, а здоров’я і тонус завжди були на висоті!

Вітаємо тебе, дорогий наш Денис! Це радісне свято настав! Ми бажаємо, щоб виграв в життя свій приз І у всьому ти завжди перемагав. Нехай тобі допомагає удача у всьому, Нехай успіх буде кредо твоїм, Насолоджуйся сповна кожним прожитим днем, Щасливий будь і будь усіма любимо!

Дорогий Денис! Ти чудовий друг, з тобою можна піти на край світу. Вітаємо тебе і бажаємо, щоб ти і далі йшов по життю з такою ж легкістю і долав усі перешкоди! Ти знаєш, що багато чого досягнеш у житті, а ми завжди готові тебе підтримати!

Дорогий Денис! Ми знаємо тебе не перший рік. За цей час не раз переконувалися в твоїй відданості друзям і любові до ближніх. Твоя спокійна впевненість у власних силах не раз допомагала нужденним в складну хвилину. Завжди залишайся таким же мужнім і рішучим, зміцнюйся у чесноти і ухиляйся від зла. Будь щасливий! З днем народження! А ми разом з тобою будемо радіти твоєму щастю.

Оскільки ти, Денисе, маєш безпосереднє відношення до бога виноробства Діонісу, то в цей день ми бажаємо тобі хмелеть від любові, п’яніти від щастя, тішитися славою і визнанням, але ніколи не знати гіркоти похмілля. З Днем народження, дорогий наш Деня!

Красиві привітання Денису з днем народження

Денис, в цей святковий день, який названий Днем народження, не озирайся на минуле, а сміливо дивись в майбутнє. Не шукай питань на відповіді, а дій рішуче, без сумнівів. Не сумуй про прожитих роках, а шукай глибину мудрості в кожному з них. Цінуй близьких людей і люби життя у всіх її проявах.

Вітаю з днем народження, Денис. Хочу побажати тобі Доріг благополуччя і удачі, Природності і щирості почуттів, Неймовірних пригод і великих подорожей, Імпульсів натхнення і прагнень до мрії, Сонячного щастя і зоряних надій.

Вітаю тебе, Денис. Ось і пройшов ще один рік нашого життя. Не сумніваюся, що він був досить цікавим. Бажаю, щоб всі наступні були краще і цікавіше і, дуже добре б, без драм і страждань. Будь завжди щасливий і веселий. З Днем Народження!

Завжди урівноважений і спокійний, Денис навколо себе створив оплот: Тут кожен може заспокоїти серце, І кожен знайде розуміння. Так нехай же безкорисливі вчинки До тебе повернуться сотнями квітів, І тисячами відданих посмішок, І мільйоном теплих, ніжних слів.

Дорогий, шановний Денис! Нехай твій заряд рухливості, веселощів, життєлюбства ніколи не закінчується. Нехай твій заразливий ентузіазм буде невичерпним. Будь у міру обережний, обов’язковий і терплячий, тоді все твоє життя буде благополучна. З Днем народження!