Close

Короткі привітання свекру з днем народження своїми словами

Короткі і точні привітання для свекру з днем народження на сайті Vitannya.com.ги. У вигляді віршів або смс – поздоровлення на будь-який смак і колір. Привітай оригінально свою другу маму!

Самому краще свекру на всій планеті адресую я сьогодні вітання! Ви не тільки рідкісної доброти людина, але і хороший друг нашої сім’ї! Ми попросимо для вас у долі мішок здоров’я, щоб вистачило до сотні років!

Тато, як моєму найулюбленішому єдиного свекру, бажаю Вам такого ж улюбленого єдиного щастя, яке буде з кожним ударом серця розбігатися по жилках, наповнюючи світлом очі! З днем народження!

Ви найщасливіша людина, мій свекор, навколо вас так багато людей, які вас люблять. Поздравялю з днем народження і бажаю вам кататися як сир в маслі, але не потрапити ні в чий рот

Мій чудовий свекор, вітаю Вас з днем народження. Нехай у Вас завжди знаходиться відповідь на всі сім бід, нехай щасливим буде кожен день життя, наповнений посмішками близьких і приємними турботами про свою сім’ю. Будьте міцно здорові і гідні великих перемог!

Свекор! Вітаю Вас з днем народження! Нехай Ваше життя нагадує казку про богатиря, в якій Ви – головний герой: сильний, сміливий, мужній, рішучий і відповідальний! Чого ще треба для люблячих Вас людей, тільки щоб ви були завжди здорові! Цього Вам і бажаю! Ваша невістка.

Короткі привітання свекру з днем народження

Мій чудовий свекор, дорогий тато, я вітаю Вас з днем народження. Хочу побажати Вам здоров’я, наснаги, ентузіазму і впевненості. Нехай завжди у Вас виходить зробити те, що задумали, нехай завжди перебуває те, що шукали, хай завжди і у дворі, і у Вашому домі буде достаток, мир і щастя.

З днем народження, дорогий мій свекор. Бажаю від душі довгих років щастя та здоров’я, благополуччя сім’ї і щастя, світлої радості і веселих свят, великої поваги і чудового настрою.

З днем народження Вас, мій любий свекор! Нехай життя не приносить негараздів і болить часом тільки живіт від сміху… Нехай бажання завжди йдуть врозріз з віком, і світ не перестає дивувати!

Свекор дорогою, прийміть вітання з вашим прекрасним Днем народження! Ви – захист і опора всієї нашої великої і щасливої родини! Нехай ваше життя буде сповнене радісних подій, добрих і позитивних моментів, удач і теплих почуттів, які будуть дарувати вам рідні та близькі люди!

Дорогий мій свекор, ось і знову настав ваш день народження! Ви стали мудрішими, а про старість рано говорити. Дякуємо вам за розуміння і допомогу, нехай вас здоров’я ніколи не підводить!

Бажаю Вам, батько, нехай життя, як колись, буде сповнена яскравих вражень. Хай прожиті роки стануть для Вас не тяжкою ношею, а прекрасної захоплюючою книгою, продовження якої буде ще цікавіше.