Close

Гарні привітання з Новим Роком своїми словами

Підготували для вас гарні привітання з Новим Роком . Щирі побажання – це кращий спосіб привітати близьких людей, побажати їм найкращого та привітати зі святом . Вибирай новорічні привітання та даруй тепло та світло дорогим людям.

За вікном тихо падає сніг. В кутку кімнати переливається вогнями пухнаста ялинка. Свого часу під нею чекають подарунки. Вся родина, друзі та близькі люди зібралися за столом. Всі чекають, коли ж настане Новий рік. А в Новий рік, як відомо, відбуваються дива. Тож давайте побажаємо собі і один одному виконання бажань і щоб ми якомога частіше збиралися разом такою затишною компанією!

Пахощі хвої і цитруса розтанули в передноворічній метушні, як минулі дні старого року. Нехай кожна мить у Новому році буде незабутньою, наповнена щастям та сміхом . Хай душа співає і насолоджується кожною миттю життя, а серце радіє від того, що поруч самі рідні та близькі люди. З наступаючим!

Вже зовсім мало часу залишилося до Нового року. Шампанське вже іскриться в келихах і всім і кожному хочеться в наступаючому році втілити потаємні мрії і прагнення. Так давайте ж під бій курантів загадаємо не одне, а цілу дюжину бажань – по одному на кожен удар годинника, і міцно повіримо в те, що всі вони збудуться, адже по-іншому просто не може бути!

Хочу особисто кожному в Новому Році побажати ідеальної гармонії. Гармонії у всьому, нехай ніщо вас не напружує, нехай всі люди, з якими ви спілкуєтеся, будуть викликати у вас тільки позитивні емоції та думки. Нехай все найпрекрасніше, що з вами сталося померкне в порівнянні з прекрасними можливостями нового року .І ще  бажаю усім — радості! І віри! І, звичайно, удачі! З Новим Роком!

Вітаю з Новим роком! Бажаю щастя, добра, миру, тепла, здоров’я, терпіння, турботи, легкості, свята, любові, віри, надії, бажань, мрій, подій, успіху, настрою,  чудес, добробуту,  пригод, краси, сили, мудрості. Хай кожен рік, а не тільки поточний, буде самим ідеальним, краще попереднього, безкомпромісно відмінним у всіх відносинах, що створює бездоганне життя!

Привітання з Новим Роком 2022 своїми словами

Під бризки шампанського і дзвінкий святковий бій годинника, нехай збудуться найзаповітніші мрії та здійсняться всі задумані плани! Нехай поруч завжди знаходяться добрі люди, готові віддати частинку свого серця, а любов і вірність буде нагородою за доброту і людяність! З Новим роком! З новим щастям!

Вітаю з чарівним, фантастичним святом, з Новим роком! Нехай в минулому році залишаться  всі нездійснені надії. А Новий рік принесе хвилюючі зустрічі, бажані подарунки, успіх і щастя. А в хвилину, коли дзвін келихів зіллється зі святковими ударами годиника, у тебе виповниться нехай малесеньке, але найпотаємніше бажання.