Close

Привітання з ювілеєм до сліз у прозі

Привітання з ювілеєм до сліз зворушливі ви знайдете на порталі Vitannya.com. Самі прекрасні побажання для ваших рідних і близьких людей. Заходьте до нас частіше!

Як швидко летять роки! Новий, особливий вік, в якому чекають нові звершення! Привітання з ювілеєм!

Раз на рік приходить такий день, в який прикрості йдуть у тінь, для того, щоб настало свято, і щоб слухати те, що бажають рідні і люблячі люди навколо: доброго здоров’я і радості, любові і щастя в житті. Безлічі найкрасивіших відчуттів і виконання того, про що мрієте. Щиро хочеться побажати Вам багато сонця, без натяку на гіркоту! З ювілеєм!

В ювілей ти відкриваєш чергову сторінку у надзвичайно цікавій книзі життя. Напиши на ній нові історії великого успіху і чистої любові, нереального везіння і безтурботних радощів, чудових сюрпризів і дивовижних відкриттів, безмежного щастя і хвилюючих перемог. З днем народження!

Дорогий ювіляр! Сьогодні знаменний день – твій день народження! Було у твоєму житті все: і погане, і хороше, але сьогодні час згадувати тільки найкраще. І нехай те, що було в житті славного, повторюється знову і знову приносячи радість і щастя. А все недобре нехай піде і забудеться. Бажаю тобі ще багато-багато років жити безтурботно, отримуючи від життя задоволення!

В твій ювілей, бажаю, щоб кожен день приносив щастя. Нехай ранку будуть бадьорими і дарують великі надії. Дні радують результатами і перемогами. Вечори приємно розслаблюють увагою і турботою близьких. А ночі дарують палкість і незабутні відчуття. У тебе попереду ще багато Ювілеїв, але я хочу, щоб цей запам’ятався найбільше. Здоров’я, щастя, любові і краси. Нехай все, що не збулося досі, збудеться в цей чудовий ювілейний рік!

Привітання з святом до сліз в прозі для ювіляра

Я вітаю Вас з ювілеєм! Нехай у цей день видасться Вам прихована дверцята, і Ви, нарешті, дізналися, що таке щира, чиста і світла радість! Ви – найпрекрасніша з жінок, і я бажаю залишатися такою завжди! Бажаю Вам не знати туги, нудьги і смутку! Нехай кожен день буде таким, як цей – таким же чистим, щасливим і яскравим! Я хочу побажати, щоб всі бажання і мрії обов’язково здійснилися, а я обов’язково постараюся допомогти Вам в цьому, тому що Ви – не жінка, Ви – ангел! І пам’ятайте, якщо щось не виходить, то ми, як кажуть, просто це купимо! З ювілеєм Вас!

Вітаю з ювілеєм! Нехай твій життєвий шлях буде подібний цій карті скарбів, де чітко вычерчен вірний шлях до небувалого успіху, позначені підводні камені і жирно позначено незвичайне, фантастичне, запаморочливе щастя!

Ювілей – це особливий день в житті будь-якої людини. Ось сьогодні і ви будете відзначати свій Ювілей, тому тут зібралися всі ваші рідні і близькі, які щиро вітатимуть вас. Я хочу побажати вам міцного здоров’я, яке ніколи не буває зайвим. Ваш спосіб життя взагалі розташовує до того, щоб постійно займатися своїм здоров’ям. Я хочу побажати вам подальших успіхів у своїй нелегкій справі. Ви давно працюєте в специфічній галузі, при цьому досягли величезного успіху. Але я думаю, що попереду вас чекають ще нові і нові перемоги. Я бажаю вам багато позитивних емоцій, багато радісних миттєвостей. Нехай приємних подій у вашому житті буде багато, а ось прикрості не буде взагалі. Бажаю вам тільки того, про що ви самі мрієте. Сьогодні ми будемо гуляти до самого ранку! Вітаю вас! Нехай все буде відмінно!