Close

Привітання з ювілеєм чоловікові керівнику у прозі

Унікальні привітання з ювілеєм для керівника зібрані на нашому порталі Vitannya.com. Самі запамятовуються і оригінальні побажання не залишать байдужим жодного іменинника.

Наш дорогий, вельмишановний начальник, дозвольте Ваш

ювілей привітати Вас від імені всього колективу і, звичайно ж,

побажати запросто відкривати будь-які двері, роблячи карколомну

кар’єру! Бажаємо, щоб у Вашій бурхливого життя завжди знайшлося місце

для сім’ї і любові! З ювілеєм!

Дорогий наш директор, на ваш Ювілей хочемо побажати всього самого доброго і світлого! Ви працею і професіоналізмом досягли всього, про що може мріяти людина! Дай вам Бог зберегти і примножити ці блага, ніжитися в любові рідних і близьких, обдаровувати родину теплом і добротою!

На ваших мужніх і стійких плечах тримається ця успішна організація. У Ваш чудовий ювілей, в період самого розквіту Вашого величезного життєвого потенціалу бажаємо стійкою витримки, непохитної впевненості, мудрих рішень і тільки перспективних угод. Зі святом!

Вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, успіху, сімейного благополуччя і щастя. А ще бадьорості духу, стабільності, позитиву, яскравих подій, незабутніх вражень і тільки щасливих випадків!

Вітаємо з іменинами кращого шефа! Нехай прогресивні ініціативи і задуми приносять успіх у роботі, розширюючи кордони плідного партнерства! Нехай строгість керівника, людське розуміння і велика мудрість продовжують все так же ефективно поєднуватися у Вашої персони!

Привітання з ювілеєм чоловікові керівнику у прозі

Шановний керівник, прийміть від усього нашого згуртованого колективу вітання з ювілеєм! Бажаємо Вам подальших професійних досягнень, реалізації найбільш грандіозних проектів, успіхів у всіх починаннях. Будьте здорові, впевнені в собі, щасливі і благополучні.

Наш шановний начальник, від імені усього колективу вітаємо вас з днем народження! Ви навчили нас працювати на результат і працювати на перспективу. Немає нічого складніше, ніж бути начальником. Адже треба поєднувати в собі стільки різних якостей. І ви прекрасно справляєтеся з цим завданням. Ви – кращий начальник в світі!

Нам пощастило працювати під Вашим керівництвом, шановний наш директор. Більш справедливого, професійного, уважного начальника, ніж Ви, просто немає. Тому Ваш ювілей — і наше свято. Відзначимо його якісної, як завжди, добре виконаною роботою нашого колективу. Вітаємо Вас!

Не думаю, що багато хто, як я, дякують долі за справедливого директора. Але нам, погодьтеся, хлопці, пощастило! Я готова не тільки в Ваш День народження, але і у звичайні будні говорити, що щаслива працювати під Вашим керівництвом. Збережіть цей лояльний настрій і тонке розуміння потреб кожного підлеглого!