Close

Привітання рідному брату з днем народження у прозі

Слова поздоровлення в прозі з днем народження для брата тільки на нашому сайті. Сучасна проза від наших авторів – це кращий спосіб привітати іменинника.

Брат! Нехай цей рік буде самим яскравим і насиченим пригодами. Не шкодуй емоцій і грошей на себе самого. Влаштуй собі найкращий день народження з усіх, що вже були! Обіцяю бути поруч і допомогти випити і з’їсти все, що не зможеш!

Братику! У день народження бажаю тобі райських насолод! Нехай тебе возять власні чотири колеса, закриває від негоди міцний дах над головою, в шлунку завжди відчувається приємна ситість, а на душі – гармонія!

Брат! Сьогодні я бажаю тобі абсолютно банальні речі, але подаю їх в тому контексті, в якому вони повинні бути застосовні до тебе. Чи не просто здоровий, а по-богатырски вирусоустойчив! Їж у власних ресторанах! Отримуй неміряні гонорари за по-справжньому оцінені праці! Застосовуй мої побажання на практиці!

Ми з тобою з дитинства близькі люди, братішка! Тому бажаю тобі того, чого хочеться тобі з малих років: закордонних пригод, швидкісних автомобілів, красивих і поступливих подружок і безкорисливої дружби!

Брат! Як добре, що батьки не прищепили мені нездоровий егоїзм і народили тебе! Моїй душі не самотньо, тому що вона відчуває сімейний дух, який об’єднує нас. Прийми мої вітальні рядки у свій день народження і спробуй стати щасливішими і успішніше мене. Я буду радіти, адже багатий брат – це ще крутіше!

Привітання рідному братові з днем народження

Мій дорогий і улюблений брат, ти завжди був прикладом для мене і тією людиною, який захищав від кривдників. Нехай ми і стали старше, але ти для мене все одно завжди будеш залишатися саме тією людиною, яка зрозуміє, втішить і навчить справлятися з бідами в нашому світі. Будь щасливий. Зі святом тебе!

Якщо попросити мене сказати про братика в двох словах, я відповім – золотий чоловік! Рідко коли можна ручатися, що у людини в голові – розум, на серце – тільки добро, а в промовах – щирість, але мій братик — якраз такий рідкісний випадок! І сьогодні, у його День народження, я бажаю йому безмежного щастя! Нехай його життя буде місце і заповітного бажання, і любові красуні, і новим вдалим звершень!

Брата свого в день народження хочу побажати сили, стійкості, сміливості. Веселися з друзями до ранку, співай пісні під гітару, грай у футбол. Нехай на життєвому шляху зустрічаються тільки справжні, чесні, добрі, щирі люди. Удачі, наснаги, радості, щастя і благополуччя!

Свого брата я знаю, мабуть, не гірше, ніж себе — і все одно не втомлююся йому дивуватися! Мій брат – як яскравий сюрприз, на кожен день у нього є купа цікавих починань і цілий мішок оптимізму, яким він щедро ділиться зі своїми близькими! Я вітаю мого братика з Днем народження і бажаю йому завжди залишатися таким же, а якщо і змінюватися на краще і, звичайно, нехай у його житті трапляються частіше зміни на краще!