Close

Привітання молодому чоловіку з днем народження у прозі

Зворушливі поздоровлення в прозі з днем народження для чоловіка тільки на нашому сайті. Сучасна проза від наших авторів – це кращий спосіб привітати улюбленого іменинника.

Дякую, що дав мені сили і натхнення на кожен день. Давай перетворимо твій чарівний день відмінне пригода! Наш шлюб – це прекрасний сон для мене, це дивне почуття, бути дружиною такого дивного людини. Я так люблю тебе, коханий, з днем народження!

З днем народження самого неповторного чоловіка, робить моє життя такій яскравій, захоплюючій і пристрасною. Люблю тебе! Я наисчастливейшая жінка, тому що цей дивний чоловік поруч зі мною, приносить так багато чудових миттєвостей в мої дні.

Насолоджуйся своїм днем, дорогий, я люблю тебе. Я так вдячна за всі прекрасні моменти, які ми розділили. Ти для мене найкращий чоловік у світі. В цей особливий день я хочу, щоб ти знав, я люблю тебе більше, ніж можу описати словами або показувати.

Я хочу любити тебе всі дні, що залишилися, не буде дня, коли моя любов ослабне! Коли ми подорожуємо життя, мої почуття до тебе посилюються кожен день. Сьогодні ти виглядаєш більш зрілим і мудрим для мене. Може, це з-за твого Дня народження? Отже, давай почнемо святкування!

Ти олицетворяешь в собі з одного боку силу і впевненість, міцність духу і тіла, а з іншого – ніжність і дбайливість і любов! Всі ці якості доповнюють один одного, живуть в гармонії і рівновазі. Спасибі тобі за те, що на роботі ти воїн і переможець, а вдома люблячий і ніжний чоловік!

Вітання молодому чоловіку з днем народження

Коханому чоловікові в цей чудовий день хочеться побажати любові у всьому і скрізь: на роботі і вдома, на тренуваннях у спортивному залі, у тривалих відрядженнях, на закордонних курортах та у місцевих санаторіях, у фешенебельних літаках і в люксових авто! Але в міру, так як вдома чекає сама кохана і єдина дружина! З Днем народження!

Час нашого життя календар гортає, і знову за заходом сонця рухається світанок, нехай же цей День Народження додасть, багато довгих і щасливих років. Нехай цей день тобі запам’яталося надовго, і всі ті теплі слова, що я приготувала для тебе, мій рідний.

«Великодушному весь світ рідня», — йдеться в прислів’ї. І це правда. Це доводить те число друзів, які прийшли привітати мого чоловіка з днем народження.Я знаю, що він дуже любить і цінує своїх друзів. І в цей святковий день я хотіла б побажати своєму чоловікові здоров’я, але він «хронічно здоровий». Грошей, але їх у нього достатньо… Щастя, але з такою дружиною, вже вибачте за нескромність, щастя у нього є… А я побажаю йому залишатися таким же веселим, таким же привабливим, таким же жартівником-балагуром, щедрим, добрим, яким він завжди був і завдяки чому набув стільки чудових друзів!