Close

Привітання з ювілеєм 35 років дівчині в прозі

Красиві тексти поздоровлення з ювілеєм для дівчини тільки на нашому сайті. Яскраві вірші від наших авторів – це кращий спосіб привітати іменинницю з днем народження.

Сьогоднішній день присвячений одному прекрасній людині, а за сумісництвом чудовій дружині і мамі. Вам сьогодні виповнюється 35 років, тому я хочу привітати вас і сказати, що особисто для мене ви є прикладом для наслідування. Ми вже довгі роки знайомі, тому я знаю, що ви неймовірно відповідальна і цілеспрямована людина. Зараз ви займаєтеся вихованням діточок, але як тільки у вас з’явиться вільний час, то ми всі побачимо, що ви ще і дуже працьовита. Я бажаю вам тільки терпіння, тільки удачі і успіхів у всіх справах. Мені ніколи не буває нудно з вами, тому що ви володієте неймовірним інтелектом. Я бажаю вам стати успішною людиною, реалізуватися повною мірою, а потім стати прикладом для своїх дітей. Бажаю вам здоров’я, якого ніколи не буває багато. А сьогодні ви повинні просто відволіктися від побутової рутини і відпочити.

Я вітаю тебе з Днем народження. 35 років – це дивовижний вік, який може бути особливим для тебе. Звичайно, хочеться підібрати тільки самі теплі і справжні слова для привітання, адже тільки в цьому випадку все може бути виконано в життя і щастя виявиться настільки близьким, наскільки цього хотілося б тобі. Вітаю і, звичайно, бажаю ідеального здоров’я, багато сил, наполегливості та натхнення. Ти можеш активно розвиватися в правильно обраному напрямку, намагаючись використовувати кожен шанс для здобуття справжнього щастя. Нехай доля дозволить тобі досягти будь-якої поставленої мети і, звичайно, зберегти те, що подаровано самої життям, всі найкращі миті надовго. Вітаю і бажаю сокровенного щастя. Ти можеш бути успішним і справді чудовим, чудовою людиною, тому нехай так все і складеться.

Хотілося б побажати Вам Ваш 35 річний ювілей

насамперед завжди залишатися собою, ніколи не унывающей і доброї,

світлою і щасливою жінкою. Нехай від усіх бід і нещасть зберігають

Вас удача і любов, нехай здоров’я дарує довгі роки життя, нехай

щастя переповнює Вас, щоб хотілося літати і співати, а улюблені,

друзі і нехай рідні завжди оточують Вас своєю турботою і добротою.

35 — самий розквіт життя. Пора, коли багато вже було зроблено, чимало цілей досягнуто, але попереду ще досить часу, щоб реалізувати все найцікавіше і захоплююче. Вітаю тебе зі славним ювілеєм і бажаю тобі міцніючої любові, море радості, чарівних моментів і всього самого чудового. Не шкодуй про можливі помилки, пам’ятай, що це просто твої уроки, з яких слід зробити правильний висновок. Вітаю!

Вітаємо вас з прекрасною датою – 35-річчям!