Close

Оригінальні привітання з днем народження у прозі

Зворушливі до сліз привітання з днем народження на порталі Vitannya.com. Обери свій душевний побажання для іменинника у віршах або прозі серед безлічі оригінальних привітань.

Зворушливі побажання з Днем Народження: загальні, душевні, оригінальні, мудрі

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

З днем народження! Хочеться побажати, що я з задоволенням зараз і зроблю, самого міцного здоров’я. Якщо сюрпризів — то тільки приємних, якщо знайомств — то найбільш серцевих, якщо новин — то найбільш довгоочікуваних. Бажаю найвищих доходів і найприємніших витрат. Гірськолижних зим тобі, теплих океанських років, теплих квітучих весен і яскравої осені в теплій країні… І взагалі, щастя цілий рік на мільйони років уперед!

Нехай буде в цей День прекрасний – в День народження все світле і приємне: океани сміху і веселощів, гори подарунків і радощів, поля чудес і ліси чарівництва! Нехай збуваються бажання сьогодні і все життя! Живи в оточенні насолод, шику і краси! Бажаю, щоб завжди в будинку було тепло, затишно, радісно, мирно, розкішно і чудово! Нехай хвороби і стреси, біди і негаразди обходять долю і рідний дім стороною! Вітаю всім серцем, і любові величезною бажаю, щастя на додачу і суцільних успіхів на великому життєвому шляху! ©

З Новим роком! Знаєш у чому секрет життя? Отримувати задоволення від всього, що з нами відбувається: сон, посмішка, сварка, секс, спорт, їжа і т. д. Бажаю тобі завжди радіти життю, взаємної і величезної любові, здоров’я міцного! Загалом, бажаю бути щасливим/ой зараз, навіть якщо це «зараз» довго не продовжиться! З Днем Народження!!!

Нехай, як сьогодні, буде повний будинок гостей і друзів. Буде рукою сім’я, спокійно на душі і радують діти! Посмішки, жарти, сміх і радість заходять в гості до вас кожен день! А тривога, користь і образи, щоб не знайшли дороги до вашого порогу!

У день народження бажаю ясності думок і легкості почуттів. Більше безтурботності і веселощів, яскравих відчуттів і душевної бадьорості. Нехай життєва енергія вирує в крові сильніше кожен день.

Оригінальні привітання з днем народження у прозі для іменинників

Приймай вітання! Сподіваюся, твій персональний новий рік пройде ще краще, більш насиченою і повніше! З днем народження!

З днем Народження Вітаю, нехай твоє Здоров’я буде міцним, нехай твоє Щастя буде вічним, нехай душа буде легкою і світлою, а життєвий шлях Мудрим.

Як важливо в житті мати людину, яка вміє просто мовчати і слухати, який візьме за руку і тобі відразу стане тепло, який прийде без запрошення, відчуваючи, що його дуже чекають. Бажаю тобі обов’язково мати таку людину, нехай одного, але це буде найголовніша людина в твоєму житті! З Днем Народження!!!