Close

Прикольні короткі вітання папі з днем народження у прозі

Прикольні вірші з днем народження для тата – незабутній подарунок від наших авторів для ваших іменинників. Портал Vitannya.com – зібрав тільки найкращі привітання.

Тато, вітаю тебе з Днем Народження!!! Хочу побажати тобі багато радісних і щасливих днів! Здоров’я тобі, удачі, великої і чистої любові. Я тебе дуже люблю!

Папуля, з Днем Народження тебе!!! Спасибі тобі за те тепло, що ти даруєш нам кожен день.За твою добру і щиру посмішку. Ми тебе любимо!

Коханого, незамінного людини, дорогого татуся вітаємо з днем щасливого народження. Оптимізму та удачі в роботі, любові, турботи і розуміння, слухняних діток (нас) будинку, великих уловів на риболовлі. Ти найкращий папка на світі! Ми тебе дуже любимо, цінуємо!

Батько і мати двічі наші творці: ми народжуємося фізично і народжуємося духовно під їх впливом і прикладом, вони багато в чому визначають наші установки, погляди, стереотипи поведінки та інше. І ось я з великим почуттям двічі кажу: за здоров’я мого дорогого батька! За здоров’я мого дорогого батька!

Хочу сказати тобі сьогодні, ти просто чудовий, пап. Нехай в твій День народження тебе чекають тільки хороші новини, а так само море посмішок і подарунків. Нехай тебе завжди супроводжує успіх, а його величність випадок завжди постане перед тобою в самий вдалий момент.

Вітання папі з днем народження у прозі

Таточку! Вітаю тебе і бажаю бути молодим і спортивним, не піддаватися років і не звертати уваги на сивину. Жартувати і пустувати навіть тоді, коли разменяешь дев’ятий десяток. А поки ти у мене самий молодий і найкращий татусь у світі, я так тебе люблю!

Коханий мій татусю! Вітаю тебе з твоїм днем народження! Безмежного здоров’я, життєвого благополуччя і довголіття я тобі бажаю.

Папа, з днем народження. Бажаю тобі бути стійким, як олов’яний солдатик, сильним і непереможним, немов лев. Здоров’я тобі, тату, і всього доброго.

Тато, бажаю тобі тихої гавані сімейного щастя і гучного свята гідних перемог. З днем народження, дорогий.

З днем народження, тато. Бажаю мудрості і впевненості, як у генерала, бажаю амбіцій і бравих сил, як у молодого сержанта.

Тато, нехай в твій день народження здійсниться заповітна мрія. Бажаю щасливого життя без проблем і вдалих днів без жалю.

Папуль, бажаю тобі в твій день, купити круту тачку і поїхати відпочивати на море. Щастя та міцного здоров’я. Люблю!

Папа, з днем народження тебе. Бажаю не знати слів «важко» і «неможливо», бажаю в двох словах описувати своє життя «чудово» і «здорово»!

Папа сердечно вітаю тебе з Днем Народження! Бажаю в житті зустріти ще багато друзів, бути щасливим і удачливим в усьому! А для цього не завадить і міцне здоров’я!