Close

Вітання молодому хлопцю з днем народження у прозі

Захоплюючі тексти поздоровлення в прозі для хлопця тільки на нашому сайті. Сучасна проза від наших авторів – це кращий спосіб привітати іменинника з днем народження.

День на вулиці просто чудовий! Нехай же така погода залишається завжди! І не важливо – поганий настрій, або ж які-небудь проблеми – нехай погода буде саме такий. З Днем твого Народження! Нехай всі мрії здійсняться, а також, усі побажання!

Який на вулиці стоїть гарний і сонячний день! І саме в такий день народився дорогий мені, мій хлопець. Хочу привітати тебе з твої вдень, а також, хотілося б подякувати твою матір за те, що вона народила тебе, доброго, чесного і люблячого!

Незважаючи на те, що погода, можливо, на вулиці не надто сприятлива, але все одно – день просто прекрасний, тому що в один з таких днів – з’явився на світ ти, мій справжній чоловік! Бажаю тобі найкращого в житті, справжнього щастя і любові!

Якою б не була погода – а все одно, треба радіти, бо цей день – день народження мого хлопця! Дуже люблю тебе і хочу, щоб ти був щасливий. Хочу побажати тобі досягти в житті, щоб ти не захотів – гроші, освіта, друзів та інше.

Саме в такий сонячний і світлий день з’явився на світ ти – мій прекрасний принц! Дуже рада, і тому дякую твою маму, яка народила тебе, а також і твого батька, за те, що ти у них з’явився таким гарним та розумним. Вітаю з Днем народження!

Вітання молодому хлопцю з днем народження

В твій день народження, хочу сказати тобі спасибі за твою підтримку, довіру, чесність і розуміння. Ти справжній друг, на якого завжди можна покластися. Удачі тобі і всіх життєвих благ!

Нехай завжди будуть здорові твої близькі і рідні люди, а щастя в твій дім хай приходить без запрошення. Бажаємо сили і здоров’я, щоб ти зміг утримати це щастя на все життя

Самого прекрасного і феєричного чоловіка я сьогодні від усієї душі вітаю з днем народження. Бажаю, щоб було менше звичайних буднів і якомога більше яскравих барвистих днів. Щоб душа твоя не знала образ, а завжди тільки співала від прекрасного життя. Бажаю завжди залишатися таким же галантним і цікавим чоловіком!

Хотілося б у твій день народження побажати щастя абсолютно у всьому. Нехай все, за що б ти не брався, так чи інакше приносить успіх! Бажаю тобі завжди залишатися таким же прекрасним і яскравим чоловіком як зараз. Нехай фортуна супроводжує всі миті твого життя і допомагає у всіх планах. Цінуй те що в тебе є і добивайся більшого! З днем народження.

Для такого чоловіка, як ти не шкода найкращих слів! Нехай кожен новий день буде схожий на попередній, тільки в одному – він буде таким же успішним! Радості, удачі, натхнення! Нехай все, чого ти хочеш — все втілиться в твоєму житті! Будь завжди улюбленцем долі, зумій завжди бути в потрібному місці, в потрібний час. Вітаю!