Close

Привітання свекру з днем народження зворушливе в прозі

Красиві привітання для свекру з днем народження в прозі на порталі Vitannya.com.ги. Тут ти знайдеш теплі побажання для свекру до дня народження. Здивуй її.

Свекор! Сьогодні Ваш день народження. Вітаю з цим святом! Нехай заздрять суперники, підстьобують переможені, підтримують друзі, обожнюють улюблені і стануть опорою близькі! Живіть повним життям, дихайте повними грудьми, посміхайтеся на весь рот, смійтеся від душі! Любляча невістка.

Мій вельмишановний, свекор, у ваш день народження хочеться побажати здоров’я і, звичайно, щастя! Коли людина щаслива, він виключає наближення старості. А ми дуже хочемо, щоб ви жили довго і, як всі щасливі люди, не стежили за плином часу! З днем народження!

Любий свекор, ви вже маєте стільки багато привабливих статусів. Ви відмінний батько, вірний син, люблячий чоловік, відмінний друг, розумна колега і нарешті найкращий свекор. З днем народження, нехай все, що так близько, буде поруч, нехай всі мрії здійснюються, з’являються нові ідеї, які урочисто поведуть тільки вперед

Ваші мрії, наче голуби, сідають на руки і просять зернятка маленького дива. Не стримуйте своїх емоцій і бажань. Тільки вперед, тільки туди, де є місце, яке здатне вас розслабити і принести насолоду. З днем народження, свекор.

У мого улюбленого свекра день народження. Я від усього серця вітаю Вас зі святом, бажаю величезного щастя, міцного здоров’я та удачі у всьому. Нехай тільки гарний настрій завжди супроводжує Вас, більше посміхайтеся і ніколи не сумуйте. Нехай удача часто відвідують Вас, а гарні новини приємно дивують. Живіть довго і радуйте нас своєю присутністю. Нехай всі негоди назавжди зникнуть з Вашого життя. Нехай Вас завжди оточує любов і увагу рідних. Всіх благ земних Вам, добробуту і комфорту.

Зворушливе привітання свекру з днем народження

Бажаю свекру дивовижною життя, веселих пригод, казкового багатства, неосяжного щастя і нескінченної удачі. Нехай кожен день приносить безліч приємних вражень, позитивних емоцій і неймовірна кількість радості. Міцного, богатирського здоров’я та неземного щастя!

Сьогодні день, який дуже важливий для мене. Сьогодні народився мій свекор. Я вам хочу сказати, що ви дуже хороша людина. Який допоможе, подбає і дасть мудру пораду. Який ніколи не залишить в біді. Я вам бажаю на ваш день народження всього самого чудового, веселого й гарного. Нехай біда ніколи не приходить до вас. А щастя завжди буде поруч. З днем народження

Любий свекор, вітаю Вас з днем народження і хочу побажати успішного розвитку будь-якої справи, початої Вами, непрекращаемого процвітання, уваги і зосередженості в роботі, доброго достатку та міцного здоров’я у сім’ї. Нехай кожен день буде наповнений чудовими звершеннями та щасливими емоціями.