Close

Красиві привітання Антону своїми словами з днем народження

Зворушливі до глибини душі привітання Антону з днем народження і ювілеєм. На порталі Vitannya.com тільки самі гарні і теплі слова з яскравими побажаннями для дорогого іменинника.

Антон! Хочеш бути успішним? Але адже Удача не покидає тих, з ким народилася! Прагнеш бути коханим? Але ж Любов подарувала тобі своє благословення при народженні! Шукаєш своє Щастя? Подивися уважно: воно щедро обдарував тебе своєю прихильністю! Бажаємо тобі яскравих подій та неймовірних вражень!

Ім’я Антон перекладається з грецької як «протистоїть». Я від усієї душі тобі бажаю, щоб всі твої протистояння були тільки в боротьбі за добрі справи і неодмінно завершувалися однозначним успіхом! Твоя емоційність і енергійність роблять тебе лідером будь-якої ситуації. Вітаю тебе з днем Ангела і іменинами!

Антон, в день народження прийми наш наказ: будь скромним, але не давай себе в образу, будь щедрим, але не дозволяй сідати на шию, будь люблячим і коханим, але пам’ятай, що зберігати вірність одній жінці потрібно, будь великим у справах, але не величним в гордості своїй!

Антон, нехай доля, малюючи твій наступний рік життя, підбере найбільш яскраву палітру життєвих барв, за основу візьме полотно благополуччя, а для роботи вибере щасливі пензлика.

Антон, сьогодні ми хочемо привітати тебе з Днем народження! Вірячи в тебе кохаючи, відмінних успіхів тобі ми бажаємо. Досягнеш всього в цьому житті, ми знаємо! Антон – це означає «бойовий, вступає в бій». Нехай буде перемога завжди за тобою! Твоя обережність і тверезий розрахунок тобі посприяють вийти вперед. Будь першим у всьому, живи поруч з удачею. Ти будеш, Антон, всіх краще завжди, не інакше!

Красиві привітання Антону з днем народження

Антон, хочу привітати тебе з днем народження! Побажати міцної віри в себе і свої можливості. Чудового настрою і мільйон приводів для посмішки. Особистого щастя, наповненого душевним теплом, затишком, комфортом і безтурботністю. Хочу бачити тебе тільки щасливим!

Антоша, в день народження бажаю тобі усіляких звершень: в трудах твоїх досягнень відмінних у справах амурних — солодких пригод, веселого спілкування в колі друзів, ну і завжди — приємного проведення часу. І щоб тобі, рідний, на всі твої нескінченні ідеї-плани вистачало сил, здоров’я, мудрості і грошенят. Будь щасливий!

Антон — це зразок працьовитості і стійкості. Ставку він робить виключно на свої можливості і переваги і не опускається до того, щоб розштовхувати ліктями конкурентів. Антон — людина добра. А добрій людині, як казав Чехов, буває соромно навіть перед собакою. Ось і нашому Антону злегка соромно перед колегами за свої успіхи, перед бідними за свій достаток, перед дружиною за те, що озирнувся на що проходить повз красуню. Вип’ємо ж за Антона і дружно скажемо йому, що нічого ганебного в цьому немає!